AKTUALNOŚCI
Aktualności / OCH! BAZAR - lato u polskich projektantów

OCH! BAZAR - lato u polskich projektantów

Wtorek, 05.07.2016Organizując dla Was kolejną edycję targów modowych OCH! BAZAR nie zamierzamy trzymać się utartych i sprawdzonych schematów. Z każdą imprezą wnosimy nowy fason, nie tylko ulepszając nasze targi, ale po prostu poszerzając ofertę, zgodnie zresztą z Waszymi potrzebami. Po niezwykle udanej frekwencyjnie i handlowo majowej wiośnie u polskich projektantów - OCH!BAZAR, czeka Was lipcowa ulepszona wersja.

W ten letni czas umożliwimy Wam żeglowanie po akwenach tego co już było, ale było tak urokliwe, że chcecie zobaczyć to raz jeszcze, czyli: ubrania, biżuteria, buty i dodatki, by wpłynąć w enigmatyczne obszary letnich kolacji, odjazdowych i klasycznych strojów kąpielowych oraz okularów słonecznych i posztormować w strefie fun&chillout, gdzie z duchem letniego wiatru przemykają longboardy i frisbee.
Oprócz tego: letnie jedzenie, darmowe masaże i stylizacje paznokci.

Czekać Was będą też atrakcyjne konkursy i loterie, o czym będziemy informować na bieżąco na naszym fb i instagramie:
https://www.instagram.com/ochbazar/

Czekamy na Was cytując Voltaire’a: ,,Życie jest dzieckiem, które trzeba kołysać, dopóki nie uśnie”. Kołyszemy się zatem 17 lipca godz. 11:00 -18:00 , Babka do wynajęcia, wstęp wolny. Do zobaczenia na letnim szlaku.

Babka do wynajęcia - nowe, nowoczesne miejsce na kulturowej mapie stolicy. Przestronne, jasne, nowoczesne wnętrza: https://web.facebook.com/babkadowynajecia
Blisko CH Arkadia, zaraz przy Rondzie Radosława.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę radiokampus.fm.